Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Cichmiana – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

295 000 zł63 m² 4 682,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 990 m²

Dom z widokiem na pola to propozycja dla tych, którzy chcą zwolnić tempo i zamieszkać w otoczeniu natury, nie rezygnując z wygody. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Ostrowsko

Ostrowsko(Cichmiana + 9 km)

548 000 zł100 m² 5 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 581 m²

Dom wolnostojący Z własnym lasem twoja enklawa 3 minuty od uniejowa Gdy łódzki pośpiech i beton woonerfów męczą, czas na własną enklawę spokoju, gdzie szum sosen zastępuje miejski gwar.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Słowackiego

Turek(Cichmiana + 21 km)

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Na około 10arowej, zagospodarowanej działce zbudowany dom z cegły pow 180m2. do kupna. Okna pcv, podłogi parkiety i terakota, ściany gipsowane. Wnętrze domu składa się z 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Norwida

Koło(Cichmiana + 17 km)

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom w mieście Koło. Dom o powierzchni użytkowej ok. 160 m2,+ dwa garaże, posadowiony na działce o powierzchni ponad 5 ar. Dom wybudowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Chrząblice

Chrząblice(Cichmiana + 17 km)

939 000 zł152,98 m² 6 138,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 563 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Chrząblice (obręb Marulew), gm. Brudzew, powiat turecki. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Żuki

Żuki(Cichmiana + 20 km)

500 000 zł238 m² 2 100,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 269 m²

Dom Stara Szkoła na sprzedaż Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom z 1929 roku w stanie do generalnego remontu. Dom znajduje się w miejscowości Żuki, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, Aleja NSZZ Solidarność

Turek(Cichmiana + 21 km)

1 850 000 zł97,85 m² 18 906,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 144 m²

Dom z magazynem usługowo-produkcyjno-biurowym Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość dom wolnostojący wraz z halą magazynową z częścią biurową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pomarzany Fabryczne

Pomarzany Fabryczne(Cichmiana + 20 km)

365 000 zł83,50 m² 4 371,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 006 m²

Na sprzedaż siedlisko o łącznej powierzchni 3006m2 z nieograniczonym potencjałem zlokalizowane w Pomarzanach Fabrycznych, gmina Kłodawa, powiat kolski Działka: -Powierzchnia 3006m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Skęczniew

Skęczniew(Cichmiana + 24 km)

350 000 zł62,49 m² 5 600,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom jednorodzinny/ letniskowy nad Zalewem Jeziorsko - idealne miejsce do zamieszkania lub na wypoczynek! Oferuję na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny/ letniskowy położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kłodawa

Kłodawa(Cichmiana + 22 km)

890 000 zł254 m² 3 503,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 264 m²

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie pod jednym adresem wygodnie zamieszkają dwie rodziny, lub planujesz wynajem niezależnej części nieruchomości ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Obrzębin

Obrzębin(Cichmiana + 24 km)

370 000 zł141,82 m² 2 608,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, parterowy o pow. 141,82m2 w stanie surowym otwartym budowany z cegły na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Obrzębin ul Jędrzejewskiego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij