Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Cichmiana

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem Cichmiana

Cichmiana,wielkopolskie

295 000 zł63 m² 4 682,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 990 m²

Dom z widokiem na pola to propozycja dla tych, którzy chcą zwolnić tempo i zamieszkać w otoczeniu natury, nie rezygnując z wygody. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Targowa

Uniejów(Cichmiana + 13 km)

769 000 zł150 m² 5 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 150 m2, usytuowanego na działce o powierzchni 660 m2 w sercu uzdrowiskowego Uniejowa. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Koło

Warszawskie,Koło(Cichmiana + 17 km)

90 000 zł1 175 m² 76,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o wybudowaniu domu w miejscu gdzie czas płynie wolniej, wokół jest cisza i natura a z okien Twojego domu widać las? Chcesz cieszyć się dużą przestrzenią i mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy Karszew

Karszew(Cichmiana + 9 km)

4 990 000 zł3 285 m² 1 519,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:73 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży zabytkowego pałacu w Karszewie. Ten majestatyczny kompleks pałacowo-parkowy, położony na granicy województw wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Towarowa

Koło(Cichmiana + 17 km)

2 790 000 zł979 m² 2 849,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 809 m²

Przedstawiamy Państwu ogrodzoną nieruchomość komercyjną o łącznej powierzchni działki 4 809 m , zlokalizowana w strefie przemysłowej miasta Koło (woj. wielkopolskie), zaledwie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Obrębizna

Obrębizna(Cichmiana + 19 km)

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jesteś zainteresowany budową domu i szukasz urokliwego miejsca do zamieszkania ? Działki budowlane w Obrębiźnie , gm. Turek , czekają na Ciebie! P rzedstawiamy do sprzedaż y 7.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Turkowice

Turkowice(Cichmiana + 22 km)

360 000 zł141,50 m² 2 544,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Szukasz domu który łączny przestronność, funkcjonalność oraz nowoczesną i elegancką bryłę? W spokojnej okolicy pod miastem? Nie szukaj dalej :) Oferujemy na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Turek

Turek(Cichmiana + 21 km)

63 000 zł17,63 m² 3 573,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam garaż murowany o powierzchni 17,63m2 (spółdzielcze prawo własności) zlokalizowany w zespole garażowym nr I na Osiedlu Wyzwolenia w Turku. Cena garażu: 63.000 PLN Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł54,70 m² 5 831,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Komfortowe mieszkanie dla rodziny na sprzedaż :) Zlokalizowane w Turku na Osiedlu Wyzwolenia nr 16 w niskim bloku z cegły. Fantastyczna lokalizacja - w pobliżu Przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Turek(Cichmiana + 21 km)

680 000 zł210 m² 3 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:993 m²

Dom w Turku, przy ulicy Kwiatowej Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż duży dom mieszkalny położony na Osiedlu Dobrskim, w cichej, spokojnej okolicy. Opis nieruchomości Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Asnyka

Dąbie(Cichmiana + 3 km)

199 000 zł188 m² 1 058,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż połowa kamienicy dwa mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym | ul. Asnyka, dąbie (woj. wielkopolskie, pow. kolski). Kamienica ma dwa lokale mieszkalne położone w spokojnej,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij